SimpleAds (2.0.10) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Loop
et: Silmus

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Today
et: Täna

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Campaign
et: Kampaania

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: grouped
et: grupeeritud
