SimpleAds (2.0.10) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: value
fi: arvo

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Table
fi: Taulukko

en: Loop
fi: Kierros

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Today
fi: Tänään

en: Days
fi: Päivät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Charts
fi: Kaaviot

en: Apply
fi: Käytä

en: Add Group
fi: Lisää ryhmä

en: Group description
fi: Ryhmän kuvaus

en: Values
fi: Arvot

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Last Week
fi: Viimeinen viikko

en: Click
fi: Klikkaus

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: exposed
fi: näytetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: grouped
fi: ryhmitetty
