SimpleAds (2.0.10) - en to he translation catalogue (62 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: value
he: ערך

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Insert
he: הוספה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Display
he: תצוגה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: General
he: כללי

en: Advertisement
he: מודעה

en: Table
he: טבלה

en: Loop
he: בלופ

en: Clicks
he: הקלקות

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Today
he: היום

en: Days
he: ימים

en: Reference
he: רפרנס

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Group description
he: תיאור קבוצה

en: Values
he: ערכים

en: Offset
he: היסט

en: Impressions
he: מופעים

en: Dates
he: תאריכים

en: exposed
he: חשוף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
