SimpleAds (2.0.10) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Today
ka: დღეს

en: Dates
ka: თარიღები

en: - All -
ka: - ყველა -
