SimpleAds (2.0.10) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
