SimpleAds (2.0.10) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Insert
nn: Set inn

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start Date
nn: Startdato

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Group description
nn: Beskriving av gruppe

en: - All -
nn: - Alle -
