SimpleAds (2.0.10) - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: value
pl: wartość

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Insert
pl: Wstaw

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Date format
pl: Format daty

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Authored by
pl: Autor

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: General
pl: Ogólne

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Table
pl: Tabela

en: Loop
pl: Pętla

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Days
pl: Dni

en: Reference
pl: Referencja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Charts
pl: Wykresy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Group description
pl: Opis grupy

en: Values
pl: Wartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Campaign
pl: Kampania

en: Impressions
pl: Impresje

en: Dates
pl: Daty

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: exposed
pl: udostępniony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Export as CSV
pl: Export do CSV

en: No data available
pl: Brak danych

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Advertisements
pl: Ogłoszenia

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Unique clicks
pl: Kliknięcia unikalne

en: Campaign Type
pl: Typ kampanii

en: grouped
pl: pogrupowane
