SimpleAds (2.0.10) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Authored by
sl: Avtor

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Today
sl: Danes

en: Dates
sl: Datumi
