SimpleAds (2.0.10) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: value
th: ค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: General
th: ทั่วไป

en: Advertisement
th: โฆษณาสิ่งพิมพ์

en: Table
th: ตาราง

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Changed
th: เปลี่ยน
