SimpleAds (2.0.10) - en to tr translation catalogue (62 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: value
tr: değer

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Insert
tr: Ekle

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Group ID
tr: Grup ID

en: Authored by
tr: Yazan

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Desc
tr: Azalan

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: General
tr: Genel

en: Advertisement
tr: Reklam

en: Table
tr: Tablo

en: Loop
tr: Döngü

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Delay
tr: Gecikme

en: Today
tr: Bugün

en: Days
tr: Günler

en: Reference
tr: Kaynak

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Values
tr: Değerler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Dates
tr: Tarihler

en: exposed
tr: açıkça

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Export as CSV
tr: CSV olarak kaydet

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: grouped
tr: gruplanmış
