SimpleAds (2.0.10) - en to vi translation catalogue (70 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: value
vi: giá trị

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Insert
vi: Chèn

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: Display
vi: Hiển thị

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: End Date
vi: Ngày kết thúc

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: General
vi: Tổng quát

en: Advertisement
vi: Quảng cáo

en: Table
vi: Bảng

en: Loop
vi: Lặp

en: Clicks
vi: Nhấn

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Today
vi: Hôm nay

en: Days
vi: Ngày

en: Number of clicks
vi: Số lần nhấn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Group description
vi: Ghi chú nhóm

en: Values
vi: Giá trị

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: Impressions
vi: Số lần hiển thị

en: Dates
vi: Ngày

en: Last Week
vi: Tuần trước

en: Click
vi: Nhấn

en: exposed
vi: đã trình bày

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: Advertisements
vi: Quảng cáo

en: SimpleAds
vi: Quảng cáo đơn giản

en: All Time
vi: Mọi thời điểm:

en: Advertisement Campaigns
vi: Chiến dịch Quảng cáo

en: Advertisement Campaign
vi: Chiến dịch Quảng cáo

en: Number of impressions
vi: Số lần hiển thị

en: Advertisement campaigns
vi: Chiến dịch Quảng cáo
