SimpleAds (2.0.11) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Insert
be: Уставіць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Date format
be: Фармат даты

en: Authored by
be: Аўтар:

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: General
be: Агульны

en: Table
be: Табліца

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Today
be: Сёння

en: Days
be: Дні

en: Apply
be: Ужыць

en: Dates
be: Даты
