SimpleAds (2.0.11) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Authored by
bg: Написано от

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Apply
bg: Търси
