SimpleAds (2.0.11) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: value
hr: vrijednost

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Insert
hr: Umetni

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Authored by
hr: Autor

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Table
hr: Tablica

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Today
hr: Danas

en: Apply
hr: Primjeni

en: Dates
hr: Datumi

en: Unique Clicks
hr: Jedinstvni klikovi

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Asc
hr: Uzlazno
