SimpleAds (2.0.11) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: General
ku: گشتی

en: Table
ku: خشتە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Dates
ku: بەروارەکان
