SimpleAds (2.0.11) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Insert
mn: Оруулах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Table
mn: Хүснэгт

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
