SimpleAds (2.0.11) - en to ro translation catalogue (55 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: value
ro: valoare

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Insert
ro: Inserare

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Date format
ro: Format dată

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Table
ro: Tabel

en: Loop
ro: Buclă

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Today
ro: Azi

en: Reference
ro: Referință

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Values
ro: Valori

en: Offset
ro: Decalaj

en: Dates
ro: Date

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: exposed
ro: expus

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: grouped
ro: grupate
