SimpleAds (2.0.11) - en to ru translation catalogue (80 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: value
ru: значение

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Insert
ru: Вставить

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Timestamp
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: Date format
ru: Формат даты

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Authored by
ru: Автор

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Desc
ru: По убыванию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Group name
ru: Название группы

en: General
ru: Общий

en: Advertisement
ru: Реклама

en: Table
ru: Таблица

en: Loop
ru: Цикл

en: Clicks
ru: Клики

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Today
ru: Сегодня

en: Days
ru: Дни

en: Reference
ru: Связь

en: Number of clicks
ru: Число нажатий

en: Changed
ru: Изменение

en: Charts
ru: Графики

en: Apply
ru: Применить

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Group description
ru: Описание группы

en: Values
ru: Значения

en: Offset
ru: Пропустить

en: Impressions
ru: Просмотры

en: Dates
ru: Даты

en: Last Week
ru: Последняя неделя

en: - N/A -
ru: - Н/Д -

en: Click
ru: Клик

en: Unique Clicks
ru: Уникальные клики

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: exposed
ru: раскрыт

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Advertisements
ru: Объявления

en: SimpleAds
ru: Баннерная реклама

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: All Time
ru: Всё время

en: Advertisement Campaigns
ru: Рекламные кампании

en: Advertisement Campaign
ru: Рекламная кампания

en: Number of impressions
ru: Число показов

en: Advertisement campaigns
ru: Рекламные кампании

en: grouped
ru: сгруппировано

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
