SimpleAds (2.0.11) - en to uk translation catalogue (86 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: value
uk: значення

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Display
uk: Показ

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Statistics
uk: Статистика

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Date format
uk: Формат дати

en: Group ID
uk: ID групи

en: Authored by
uk: Автор

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Group name
uk: Назва групи

en: General
uk: Загальне

en: Advertisement
uk: Оголошення

en: Table
uk: Таблиця

en: Loop
uk: Цикл

en: Clicks
uk: Переходи

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Delay
uk: Затримка

en: Today
uk: Сьогодні

en: Days
uk: Дні(в)

en: Reference
uk: Посилання

en: Number of clicks
uk: Число переходів

en: Changed
uk: Змінено

en: Charts
uk: Діаграми

en: Apply
uk: Застосувати

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Group description
uk: Опис групи

en: Values
uk: Значення

en: Offset
uk: Зміщення

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Impressions
uk: Покази

en: Dates
uk: Дати

en: Last Week
uk: Останній тиждень

en: - N/A -
uk: - Н/Д -

en: Click
uk: Клац

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: exposed
uk: розкритий

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: No data available
uk: Немає даних

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Advertisements
uk: Оголошення

en: SimpleAds
uk: Прості оголошення

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: All Time
uk: Весь час

en: Advertisement Campaigns
uk: Рекламні кампанії

en: Advertisement Campaign
uk: Рекламна кампанія

en: Number of impressions
uk: Число показів

en: Advertisement campaigns
uk: Рекламні кампанії

en: grouped
uk: груповано

en: Default active tab
uk: Базова активна вкладка

en: Advertisement Title
uk: Заголовок оголошення

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
