SimpleAds (2.0.12) - en to ur translation catalogue (34 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: value
ur: قیمت

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
