SimpleAds (2.0.12) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: value
af: waarde

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Table
af: Tabel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
