SimpleAds (2.0.12) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Active
am: ገባሪ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር
