SimpleAds (2.0.12) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Authored by
ast: Fechu por

en: General
ast: Xeneral

en: Table
ast: Tabla

en: IP Address
ast: Direición IP
