SimpleAds (2.0.12) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Group description
bo: ཚོ་ཆུང་ཞིབ་བརྗོད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
