SimpleAds (2.0.12) - en to cy translation catalogue (43 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Table
cy: Tabl

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Today
cy: Heddiw

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: exposed
cy: agored

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
