SimpleAds (2.0.12) - en to da translation catalogue (59 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: value
da: værdi

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Insert
da: Indsæt

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Date format
da: Datoformat

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Desc
da: Faldende

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Group name
da: Navn

en: General
da: Generelt

en: Advertisement
da: Reklame

en: Table
da: Tabel

en: Clicks
da: Klik

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Today
da: I dag

en: Days
da: Dage

en: Changed
da: Ændret

en: Charts
da: Diagrammer

en: Apply
da: Udfør

en: Group description
da: Gruppens beskrivelse

en: Values
da: Værdier

en: Offset
da: Forskydning

en: Campaigns
da: Kampagner

en: Dates
da: Datoer

en: exposed
da: blotlagt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Advertisements
da: Reklamer

en: Responsive
da: Responsivt

en: grouped
da: grupperet
