SimpleAds (2.0.12) - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Table
gl: Táboa

en: Loop
gl: Bucle

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Today
gl: Hoxe

en: Reference
gl: Referencia

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Group description
gl: Descrición do grupo.

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dates
gl: Datas

en: exposed
gl: exposto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
