SimpleAds (2.0.12) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Display
de: Aazeig

en: Date format
de: Datumsformat

en: IP Address
de: IP-Adrässe

en: Today
de: Hüt
