SimpleAds (2.0.12) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Advertisement
gu: જાહેરાત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Today
gu: આજે

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Dates
gu: તારીખો
