SimpleAds (2.0.12) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Today
hy: Այսօր
