SimpleAds (2.0.12) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Table
jv: Tabel

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Today
jv: Dinā iki

en: Dates
jv: Tanggal

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
