SimpleAds (2.0.12) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Authored by
kk: Автор

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте
