SimpleAds (2.0.12) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: General
km: ទូទៅ​

en: Table
km: តារាង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
