SimpleAds (2.0.12) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Table
lv: Tabula

en: Loop
lv: Cilpa

en: Clicks
lv: Klišķi

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Today
lv: Šodien

en: Days
lv: Dienas

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dates
lv: Datumi

en: exposed
lv: eksponēts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Responsive
lv: Responsīvs
