SimpleAds (2.0.12) - en to mr translation catalogue (36 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: value
mr: मूल्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: General
mr: साधारण

en: Advertisement
mr: जाहिरात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Days
mr: दिवस
