SimpleAds (2.0.12) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
