SimpleAds (2.0.12) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
