SimpleAds (2.0.12) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
