SimpleAds (2.0.12) - en to sv translation catalogue (65 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: value
sv: värde

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Insert
sv: Infoga

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Date format
sv: Datumformat

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Authored by
sv: Författad av

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Desc
sv: Fallande

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: General
sv: Allmän

en: Table
sv: Tabell

en: Clicks
sv: Klick

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Today
sv: Idag

en: Days
sv: Dagar

en: Reference
sv: Referens

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Group description
sv: Gruppbeskrivning.

en: Values
sv: Värden

en: Offset
sv: Kompensera

en: Dates
sv: Datum

en: - N/A -
sv: - Ej tillgänglig -

en: Click
sv: Klicka

en: exposed
sv: exponerad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Export as CSV
sv: Exportera som CSV

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Responsive
sv: Följsam

en: grouped
sv: grupperad

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
