Simple AVS (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Text color
cs: Barva textu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva
