Simple AVS (1.0.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Appearance
de: Design

en: Redirects
de: Weiterleitungen

en: Overlay color
de: Überlagerungsfarbe

en: Overlay opacity
de: Überlagerungsdeckkraft

en: Preset
de: Voreinstellung

en: Button text
de: Button-Text

en: Confirmation message
de: Bestätigungsnachricht

en: Date of birth
de: Geburtsdatum

en: Minimum age
de: Mindestalter

en: No button
de: Kein Button

en: Apply to
de: Anwenden auf

en: <front>
de: &lt;front&gt;

en: Modal title
de: Modal-Titel

en: Yes button
de: Ja-Button
