Simple AVS (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Overlay color
hu: Átfedés színe

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Preset
hu: Beállítás

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: Date of birth
hu: Születési idő
