Simple AVS (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Text color
sv: Textfärg

en: Appearance
sv: Utseende

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Button text
sv: Knapptext

en: Confirmation message
sv: Meddelande för bekräftelse

en: Date of birth
sv: Födelsedatum
