Simple AVS (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
