Simple AVS (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Text color
ja: テキストの色

en: Appearance
ja: テーマ

en: Overlay color
ja: オーバーレイ用カラー

en: Overlay opacity
ja: オーバーレイの不透明度

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Confirmation message
ja: 確認メッセージ
