Simple AVS (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Appearance
pt: Aparência

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Confirmation message
pt: Mensagem de confirmação
