Simple AVS (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Text color
ca: Color del text

en: Appearance
ca: Aparença

en: Button text
ca: Text del botó

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Date of birth
ca: Data de naixement
