Simple AVS (1.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Appearance
da: Udseende

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Button text
da: Knaptekst

en: Confirmation message
da: Bekræftelse

en: Date of birth
da: Fødsesdato
