Simple AVS (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Confirmation message
fi: Vahvistusviesti
