Simple AVS (1.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Appearance
he: מראה

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Confirmation message
he: הודעת אישור
